vindecarea prostatei = SEMINTE CRUDE DE DOVLEAC

Afectiuni prostata

Postata de camelia209103430 cu 11 ani in urma.

pentru prostata, SEMINTE DE DOVLEAC CRUDE . macina 2 kg de seminte de dovleac si ia cate o lingurita dimineata cu un pahar mare de apa si una seara, timp de 1 luna de zile , si apoi vezi rezultatul. continua pana i-ti trece . pt. infectii urinare ceai din patrunjel verde.

Raspunsuri (6)

popescu ion

acum 11 ani

semintele macinae cu coja sau fara coje ?

ghiorghe

acum 11 ani

spoate de prelungit mai mult timp !

Marius

acum 9 ani

Fara coji, evident. Semintele sa fie neaparat crude. Si eu m-am vindecat in urma unei astfel de cure.

Utilizator11642174934

acum 2 ani

Buna fara medicamente va ti vindecat ?

Negril ion

acum 4 luni

SALUT ,VAȚI VINDECAT CU SEMINȚE DE DOVLEAC,AȘA CUM SCRIE MAI SUS.ADICÃ MIEZ MÃCINAT CU UN PAHAR DE APÃ?

Utilizator11631893301

acum 2 ani

Bună seara, dar dacă ronțăi semințe de dovleac(miezul), îmi face bine la prostată?