vindecare

Afectiuni prostata

Postata de alexzaharia cu 12 ani in urma.

Buna seara ,am 59 de ani sunt foarte greu incercat , acum 8 luni am fost diagnisticat cu prostatita si de vreo 10 zile am febra care persista si nu scade doar pentru 2-3 ore la antibiotece apoi iar urca la 39,2 acum mi-am facut analizele PSA -0,48 , analizele de sange la fel foarte bune ,si care mai sunt sintomele pristatitei , usturari in anus persistente! Va rog o solutie urgenta daca se poate , nu mai stiu ce sa fac un raspuns sunt din Arad ,spuneti-mi orce sfat !!!!

Raspunsuri (2)

eva40

acum 12 ani

Buna ziua
Nu cred ca prostatita e cea mai mare problema a dvs.Am o alta parere.Puteti sa-mi scrieti la adresa de mai jos ,vreau sa va pun intrebari,doar dvs. nu si public
***@yahoo.com

Utilizator21587716726

acum 3 ani

bunA Eva stii vreun remediu la prostatita?