Va rog lamuriti-ma si pe mine

Afectiuni prostata

Postata de irinel89 cu 13 ani in urma.

Sincer sa fiu nu am stiut la ce categorie sa pun aceasta intrebare,deoarece am consultat un medic de 3 ori...dar in zadar..Am o durere intre testicule si rect,o durere cu usturime care se prezinta mai ales seara..ce as putea sa am,da-ti-mi un sfat am 21 ani si 65 kg...astept un raspuns multumesc mult

Raspunsuri (6)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Mergeti la un cabinet de chirurgie, !

irinel89

acum 13 ani

Eu mi-am facut astazi programare la un medic urolog , tin sa precizez ca durere este undeva intre rect si testicule dar inantru prima oara am crezut ca este canalul urinar sau ceva de genul.Ma puteti lamuri mai exact ce ar putea fi ?multumesc mult

Medic Epuran

acum 13 ani

Dacă sunt şi simptome urinare ar putea fi vorba de o infecţia a prostatei. E posibil însă să fie vorba şi de o patologie ano-rectală. Recomand consultul unui medic urolog sau chirurg.

anutzamihaescu

acum 13 ani

eu nu stiu ce sa mai zic dar mie nici un medic nu imi raspunde la intrebari pe cine trebuie sa mai intreb???

irinel89

acum 13 ani

am fost astazi la urolog si mia dat niste analize la urina sa fac si un tratament.a zis sa fac analizele apoi sa iau tratamentul si pe urma daca nu sunt rezultate ale tratamentului sa ma duc cu analizele la el.

Medic Epuran

acum 13 ani

Pt anutzamihaescu - care este întrebarea? (poate aş putea să-ţi dau eu un răspuns)