Usturime la penis?

Afectiuni prostata

Postata de Robert cu un an in urma.

Dupa ejaculare ma ustura pemisul mai bine spus canalul. Dupa ce ejaculez si fac pipi usturime se agraveaza nu stiu ce sa fac si am nevoie de idei am aceasta problema de o luna jumate si viata sexuala mi am inceput o recent Am 18 ani multumesc anticipat.

Raspunsuri (4)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/boli-ale-aparatului-genital-masculin-generalitati_612

Pacient123

acum un an

Ce ai rezolvat?

Ion

acum 2 luni

Am usturimi vârfuli penisul sexual

Utilizator11710657721

acum o luna

Buna ce ai rezolvat cu ce tratament ca și iubitul meu are aceeași problema!!