Umflatura penis ?

Afectiuni prostata

Postata de Catalina cu un an in urma.

Buna ziua . Soțul meu de o saptamana jumate are probleme jos. Totu a început cu o ușoară scurgere după urinari dese si dureroase urmat de sange în urina 2 zile ... Am mers am făcut analize geniale bacteriene . Totu absent si la urocultura tot absent ... acum 2 zile spunea că il doare sub abdomen în partea stângă... Si durerea merge pe canal în timpul actului sexual simțea ceva care urca ... la direcție dar nu a eliminat ... de ieri sa umflat penisul acum sa localizat la preput... imi puteti da un sfat unde sa il mai duc ... Si eu fac des si dureri joase la oare ... repet analize bacteriene sunt toate absente ...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/inflamatiile-si-nodulii-din-zona-testiculelor_10022