Supozitoare după operație de hemoroizii ?

Afectiuni prostata Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp1486169086 cu 5 ani in urma.

Bună ziua!
Momentan ma operez de hemoroizii, sunt la a doua incizie, încă sângereaz în timpul scaunului. M-am confruntat cu un episod foarte neplăcut la a doua intervenție, practic am simțit o intepaturi prin uretra pana în vârful penisului. De atunci a Iceput calvarul... Urinari frecvente și nocturne, durere în zona perineului, urinari cu întrerupere și chiar jenă de a iniția urinarea. M-am speriat și am fugit repede la medicul urolog. Mi-a zic ca suspectează o prostatita și mi-a dat sunvert și diclofenac sintofarm sodic.

Întrebarea mea este dacă pot folosi supozitoarele în timp ce încă am rana hemoroidale și încă sângereze după scaun. Doctorul mi-a zis ca nu are nimic, din contra cică ajuta la vindecarea mai rapida a răni hemoroidale.

Raspunsuri (1)

Mihaela

acum 8 luni

Scriemi in privat ce ai facut cu intepaturile . Si baiatul meu are intepaturi si nu vrea la doctor . 0721850444. Multumesc