sperma in urina

Afectiuni prostata

Postata de elevul16 cu 12 ani in urma.

dimineta .sunt zile cand urinez putin ,si este sperma in urina,in timpu zile urinez normal

Raspunsuri (7)

Nirolf

acum 12 ani

Daca se intampla rar atunci cred ca este legat de polutie nocturna, daca ti se intampla insa frecvent, atunci poate fi o problema si ar trebui sa mergi la un consult.

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

in cazul ejaculării retrograde, in timpul actului sexual este ejaculata prin penis sperma putina sau deloc. astfel sperma care intră în vezica urinară este pur şi simplu eliminată o dată cu urină.
poate fi vorba insa de o secretie uretrala purulenta sau mucopurulenta , semn de uretrita (inflamatie a uretrei cu candida, chlamydia, trichomonas, gonococcus)

elevul16

acum 12 ani

multumesc,deci ar trebui sa ma duc dermatolog.

elevul16

acum 12 ani

este cand consum lichide si nu le elimin ex ieri am baut 2 litri de apa si am elimint numa 1 litru 200 ,nu ma simt umflat sau balonat

black_heart

acum 12 ani

pentru ejaculari nocture..o solutie este??
ce pot face?/cer un ajutor

ion

acum 11 ani

Esti prea tanar ai vise erotice. Recomand masturbatie si femei

ivan alexandru

acum 10 ani

Desi am ejaculare normala,nu curge nici pic de lichid adica sperma,ce se intampla,este ceva grav?Va multumesc anticipat