salut

Afectiuni prostata

Postata de coc cu 14 ani in urma.

In timpul cind imi fac treaba la vc imi curge un lichid alb din penis ce poate sa fie?
si mai am durere la testicolul sting

Raspunsuri (5)

Nelu

acum 14 ani

Pentru inceput...Urgent..mergi la medicul UROLOG pentru consult...nu te juca...

COSTEL SINAIA

acum 14 ani

ÎNCEPUT DE INFECŢIE LA PROSTATĂ.EU AM PĂŢITO MERGI LA MEDIC EU AM PĂŢITO ŞI IAU PASTILE DE DOI ANI .AM FĂCUT TUMORĂ TESTICULARĂ.

coc

acum 14 ani

Va multumesc mult

benone gr

acum 14 ani

am dureri abdominale de testicol drept si urinez mai des acestea au aparut mai frecvent in urma unui tratament pt intestinul subtire cu colonix

lorehd

acum 9 ani

Pe bune????