rugaminte...

Afectiuni prostata

Postata de ioan179158375 cu 9 ani in urma.

Am tatal diagnosticat cu : "Hiperplazie benigna de prostata cu predominanta stromei fibro-leiomiomatoase, in care se constata infiltrat inflamator imfocitar cu dispozitie difuza si nodular, congestie. Prezente aspecte glandulo-chistice focale si hiperplazie glandulara atipica in focar unic." .
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu vreun sfat sau cum trebuie procedat in acest caz, ac***a in vedere diagnosticul prezentat anterior

Raspunsuri (1)

ioan179158375

acum 9 ani

Multumesc anticipat si sanatate la toata lumea !!!