revin cu presiunea la vezica

Afectiuni prostata

Postata de constantin389 cu 13 ani in urma.

am inceput un tratament de norfloxacin si lucrurile se pare ca se indreapta nu mai simt acel discomfort decat foarte putin si urinez aproape de normal deci intreb daca nu a fost o infectie urinara ms de raspun anticipat si lui iuli de ce acordat

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Tratamentul este prescris de medic? Ce medic? Si ce analize v-a facut?