Prostatita?

Afectiuni prostata

Postata de MembruMobileApp1518096848 cu 6 ani in urma.

Bună ziua , am fost diagnosticat cu prostatită și mi s-a recomandat masaj dar care este foarte scump pe ședința, însă nu am primit vreo rețeta de medicamente. Ce pot face în aceasta situație? Vă multumsec

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-prostatei/prostatita-inflamatia-prostatei_593