prostatita

Afectiuni prostata

Postata de lalan cu 12 ani in urma.

am fost depistat cu stafilococ auriu in urma unei secretii prostatice. mi s-a dat de catre medicul urolog., tagremin ca medicament. este bun medicamentul, pentru ca iau de o saptamana si nu stiu cat de eficient este. sperma mea avea o culoare maronie cand ejaculam. acum are o nuanta putin mai deschisa dar tot sunt probleme. credeti ca dupa 1 luna de tratament va fi altfel? cu stima razvan.

Raspunsuri (2)

Nirolf

acum 12 ani

Dpa ce am citit despre el, se pare ca este un medicament foarte eficient:
//sfatulmedicului.ro/medicamente/tagremin-comprimate_9113
Mai ales ideea ca are o actiune dubla, rezistenta microbilor se instaleaza foarte incet. De aceea eu zic sa-l iei cu incredere, si normal ca dupa ce termini tratamentul sa repeti analiza pentru secretia prostatica.

lesa pin

acum 12 ani

este bun tagreminul