Prostatita Cronica

Afectiuni prostata

Postata de membru257118 cu 10 ani in urma.

Are vreo legatura aceasta problema cu vreo amigdalita FARA febra si alte simptome , doar amigdalite umflate ? Cand a inceput a venit cu o durere testiculara de parca le simteam in gat si ma sufocau. Multumesc pentru raspuns.

Raspunsuri (3)

KORLUK

acum 10 ani

Aveti un diagnostic, istoric? Trebuia sa aveti un diagnostic clar, apoi va putem recomanda un tratament naturist.

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Pentru prostatita cronica va recomand capsulele Biomicin Forte, 1capsula de 4 ori pe zi, timp de 14-21 zile.Se asociaza capsulele Prostată, 1capsula dimineața și 2 capsule seara si ceaiul V-rețeta farm. Farago, 1 cană de 3 ori pe zi timp de 3 luni.Cura cu Bimicin forte se poate relua dupa o pauza de 2 saptamani.

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Pentru prostatita cronica va recomand capsulele Biomicin Forte, 1capsula de 4 ori pe zi, timp de 14-21 zile.Se asociaza capsulele Prostată, 1capsula dimineața și 2 capsule seara si ceaiul V-rețeta farm. Farago, 1 cană de 3 ori pe zi timp de 3 luni.Cura cu Bimicin forte se poate relua dupa o pauza de 2 saptamani.