Prostatita cronica se poate opera?

Afectiuni prostata

Postata de denes146980 cu 12 ani in urma.

Am adenom de prostata de cca 6 ani de zile .Am folosit omnic-tocas 0,4. timp de 4 ani nu am avut probleme , iar de 2 ani incoace din 3in3lunifac infectii prostatica. In prostata mai am calcificari intr-o zona. Intrebarea mea este aceasta prostata cand este inflamata si cu 2 abcese , daca se poate opera?? Va multumesc!

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

Cel mai indicat ar fi să cereţi, legat de această problemă, sfatul unui medic urolog

denes146980

acum 12 ani

Multumesc frumos asta stiam si eu! astept alte respunsuri concrete!!! o seara frumoasa!!!

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului