Prostatită bacteriana ?

Afectiuni prostata

Postata de BogdanX cu un an in urma.

Buna . Am vârsta de 23 ani,după un contact sexual oral neprotejat m-am ales cu urinari dese exact din ziua aia . Am făcut de 2 ori cultura de secretie uretrala+2 uroculturi cu antibiograma și nu a ieșit absolut nimic . Am fost la doctorul urolog ,m-a trimis sa fac spermocultura,nici acolo nu a ieșit nimic . El spune ca e prostatită cronica și ca nu e bacteriana . Nu am avut scurgeri deloc ,nici usturimi la urinare ,decât urinari la interval de 2h,și dureri in partea lombara . Am fost la 3 urologi și toti spun aceiași chestie ,cu toate ca țin sa cred ca e prostatită bacteriana . S a mai confruntat cineva cu așa ceva ? Ce analize se mai pot face in afara de astea ?

Raspunsuri (1)

BogdanX

acum un an

Precizez ca noaptea nu am urinat deloc de când au început simptomele . Tot ce am este de 4 luni,aproximativ