prostata

Afectiuni prostata

Postata de viorut cu 11 ani in urma.

BUNA ZIUA. am fost cu sotul meu azi la un control la urolog si i-a intodus o sonda sau cum ii spune, ca sa vada daca nu are canalul strimtorat ,pentru ca urineaza greu.asta a durat 1 minut. De atunci il ustura foarte tare si il doare si nu mai poate urina.i-a prescris medicamente XATRAL 10 mg ,AFLAMIL si VITAMINA E. Oare ce s-a intimplat de nu mai poate urina si ce ma sfatuiti sa fac in cazul acesta. Va multumesc

Raspunsuri (2)

Lucaci

acum 11 ani

Aceste simptome le-am avut si eu mai ales in perioada noptii, si m-am tratat cu Zeolit sub forma lichida. Este bun pentru asa ceva. Suplimentar poti folosi Prostate - perform (eficient in afectiuni de prostata)

viorut

acum 11 ani

multumim.imi spuneti va rog ZEOLIT cum l-ati administrat?ati luat in acelasi timp si PROSTATE perform? cit timp trebuie administrate?