prostata?

Afectiuni prostata

Postata de marius-robert124540 cu 14 ani in urma.

buna sunt marius am 35ani si ma supara o problema.de la un timp simt cite o intepatura in regiunea penisului dar scurta.cite o data simt ca trebuie sa ma duc sa urinez si cind ma duc nu are jet suficient.si dupa ce am o erectie mi se pare ca miroase cam urit si parca sunt tot ud dar cind ma uit nu este.va rog datimi un sfat am probleme cu prostata astept un raspuns va multumesc

Raspunsuri (1)

floryny

acum 14 ani

Buna Marius-Robert,

Mergi la un control sa vezi daca ai probleme cu prostata, un urolog ar fi bine sa te vada.

Sanatate