Probleme

Afectiuni prostata

Postata de geluadi cu 11 ani in urma.

Buna ziua,

Am 39 de ani si am epidimita si pe langa asta am si o candida de la un tratament cu antibiotice la care nu am luat nistatin(sau altele). Prezint jet urinar scazut si urinari dese cu o senzatie de usoara arsura la final si senzatie ca as mai urina .Noaptea merg la toaleta de maxim 2 ori .Am efectuat urocultura cu raspuns de 1000 ufc/ml si sumar de urina cu urmatoarele rezultate:
SG-1.025
LEU-NEG
NIT-NEG
ph-6
ERY-NEG
PRO-NEG
GLU-norm
ASC-NEG
KET-NEG
UBG- 2MG/DL
BIL-NEG

Un sfat ar fi binevenit. Mutumesc.

Raspunsuri (1)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa aflati mai multe despre problema dumneavoastra,cauze,metode de tratament,analize medicale,medici,tratament naturist,puteti sa ma contactati printr-un e-mail la adresa [email protected]. Consultatiile se efectueaza contra sumei de 15 lei,si ve-ti afla toate raspunsurile de care aveti nevoie.

Medic naturopat.