PProstatita cronica bacteriana?

Afectiuni prostata

Postata de Utilizator11563180762 cu 4 ani in urma.

A scapat cineva de prostatita cronica bacteriana?
Chiar si aste care sufera de de 5 ani nu ați gasit un tratament?
Cei care scapa de boala uita sa mai scrie cum si unde sau tratat.

Raspunsuri (3)

Utilizator11589315556

acum 3 ani

SALUT ÎNCEARCĂ TRATAMENTUL CU OZON

Utilizator11561951912

acum un an

Bună ziua.In ce consta tratamentul ci OZON?

Utilizator11561951912

acum un an

Nu cred ca exista o persoana care sa tratat în totalitate de aceasta afecțiune.Eu nu am întâlnit pe nimeni și nu am auzit pe nimeni ca sa vindecat de aceste probleme ale prostatei.