parere

Afectiuni prostata

Postata de razvan_rrr cu 10 ani in urma.

buna ziua! am o problema destul de stanjenitoare.. dimensiunea penisului meu lasa de dorit. un prieten mi-a recomandat un podus din plante care la el a functionat f bine. Credeti ca intr-adevar nu are efecte secundare? Multumesc

Raspunsuri (1)

dan

acum 10 ani

daca te referi la produsul luat de pe ********** si la mine a functionat si nu are efecte secundare deoarece este din plante. Succes