medic urolog

Afectiuni prostata

Postata de ADRIANA64 cu 10 ani in urma.

Am trimitere de la Medicul de familie pentru consult de specialitate medic urolog.
Mi s-a recomandat Fundeni.
La cine imi recomandati ?
Cum se procedeaza cu programarea?
Multumesc.

Raspunsuri (4)

george mitran

acum 10 ani

As dori programul la spitalul fundeni pt. urologie in perioada sarbatorilor.Va multumesc.

george mitran

acum 10 ani

As dori programul la spitalul fundeni pt. urologie in perioada sarbatorilor.Va multumesc.

Niculina Carmen

acum 8 ani

Buna ziua,
Acum am vazut intrebarea dvs. Va recomand cu caldura numele domnului dr. Radu Constantiniu. Profesionist de exceptie, medic cu dragoste de oameni, cu dorinta de a face bine si care face tot ce e omeneste posibil sa daruiasca oamenilor sanatate.

virdol doinita

acum 8 ani

Dr sinescu ioanel ....fara programare trebuie sa ajungi la 6 dim la spital fundeni sectia urologie , intrebi de dr si astepti sa iti vina randul ( se intra in ordinea venirii )