MA UD DES !!!AJUTATIMA VA ROG DE AKEASTA PROBLEMA??

Afectiuni prostata

Postata de sda cu 11 ani in urma.

SINT OM INVIRSTA DUPA 50 DE ANI SI MA DUK DE MULTE ORI CU UDUL AFARA .TOT LA 30 MIN MA UD.(VA ROG MULT CONSULTATIMA CE PO SA FIE SI DACA STITI NISTE MEDIKAMENTE SKRITIMA . VA MULTUMESK MULT

Raspunsuri (3)

Adrienne

acum 11 ani

Un consult la medicul urolog, o analiza din sange PSA, plus o ecografie abdominala.Poate fi vorba despre o afectiune a prostatei.

DANIEL

acum 11 ani

Sigur aveti probleme cu prostata ,analizele PSA seric total va evidentia problema dumneavoastra.

Biotorus

acum 10 ani

Pentru a intampina astfel de probleme eu va recomand si electroterapia. Puteti utiliza Biotorus, este foarte bun pentru problemele prostatei. Veti reusi sa reduceti urinarile frecvente.