Ma poate ajuta cu cineva cu un sfat in legatura cu durerea de penis?

Afectiuni prostata

Postata de Utilizator11561951912 cu 4 ani in urma.

Adresa mea este *****@yahoo.com.Va multumesc mult și va doresc multa sanatate la toți.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/boli-ale-aparatului-genital-masculin-generalitati_612

Utilizator11561951912

acum 4 ani

Am fost la control,doctorul mi a spus că această prostatita printre altele da și aceste dureri, mi a spus la dureri mari sa iau 5 zile supozitoare Aceclofen,în rest nimic,sa nu ma gandesc la această afecțiune,că se poate trăi și cu această problemă,intr un cuvânt aceste probleme nu se vor trata. Din acest motiv am rugămintea ca ma poate ajuta cineva cu ce as putea lua pentru alinarea acestor dureri .Va multumesc mult pentru raspuns.