litiaza oxalo-fosfatica

Afectiuni prostata

Postata de gyno cu 13 ani in urma.

am fost diagnosticat de 8 ani cu litiaza oxalo fosfatica.am urmat un tratament naturist care a fost foarte eficient(nu mai aveam,scurgerile incomode dimineata).problema este ca au aparut tulburari de reactie si de apetit sexual?daca 2-3 zile se intampla sa nu am raport sexual,pe urma intru intr-o stare in care corpul meu nu simte nevoia de sex.ce sa fac?am facut ex de urina si spermograma si mi sa spus ca totul este ok.Ma deranjeaza culoarea spermei care nu mai este ca si cea de altadat,iar ejacularea nu mai este cu presiune,se face ca si cum iese pasta de dinti din tub, uneori se intampla sa se mai scurga cateva firicele,cam un minut dupa terminarea actului in sine.Ce sa fac?.

Raspunsuri (1)

Gabi

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.