jena,durere,discomfort in zona anusului si a penisului

Afectiuni prostata

Postata de geta50 cu 12 ani in urma.

VA ROG SA-MI SPUNETI UNDE POT MERGE PTR CA sotul meu in varsta de 40 ani,SIMTE in zona anusului si a penisului O JENA,O USTURIME,O DURERE(nici nu stiu cum sa o numesc)...A facut analize de sange,urina,testul hiv ,VDRL,homolecograma...si i-au iesit bine.Nu are scurgeri,nu sangereaza,.. Mentionez k are si dureri de spate si uneori o durere in zona buricului. Va rog sa ma ajutati cu un sfat.Unde trebuie sa mai merg..la ce medic? Multumesc

Raspunsuri (5)

laura

acum 12 ani

Sa mearga si la un dermato-venerolog si o ecografie abdominala...

geta50

acum 12 ani

la dermato a fost..i-a facut o serie de analize din sange..si e ok.
Multumesc oricum!

Utilizator11549490382

acum 5 ani

Hemoroizi interni,o iritatie anala sau prostatita

Utilizator11577618492

acum 4 ani

Buna ziua cum a rezolvat situatia sunt in aceias situatie

Utilizator11561951912

acum un an

Bună ziua,ați găsit o rezolvare pentru problemele dvs?