Infectie urinara

Afectiuni prostata

Postata de Popescu50130295 cu 12 ani in urma.

Salut,problema mea care este,am o infectie urinara,de fiecare data cand urinez ma doare,si ma dor si testiculele,am fost la medicul de familie mi-a dat niste tratamente imi trecea pe moment iar cand terminam tratamentu revenea,as dor un sfat de la dvs. Va multumesc

Raspunsuri (3)

Dr. Constantin Rusu

acum 12 ani

Poate n-ar fi rau sa cereti si parerea unui medic urolog.

Adrienne

acum 12 ani

Tratamentul corect pt. o infectie urinara se face doar in urma unei analize de urina si a antibiogramei. Ce medic de familie prescrie un anumit medicament,dupa ureche,fara a sti ce a provocat infectia si care este antibioticul la care raspunde ?

Popescu50130295

acum 12 ani

ok omersi o sa ma duk sa fac