Infecție a penisului din cauza bilelor?

Afectiuni prostata

Postata de Alexandru cu un an in urma.

Bună ziua, mi am pus o bilă din inox pe penis acum o luna de zile si nu am avut nici o problemă până azi , dar azi dimineață când m am trezit am gasit o inflamare foarte mare in zona bilei si cand am apăsat pe ea a început să iasă printr o parte pe unde am băgat bila un fel de zeamă.. Aș vrea să știu dacă s a infectat si ce am de facut va rog.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958

Alexandru

acum un an

Ce fel de control daca nu vă supărați?