Glod langa testicul

Afectiuni prostata

Postata de catuta1 cu 10 ani in urma.

Acum cateva zile mi-a aparut un glod sub testicul in capul de jos al lui ( testiculul drept) ,e maricel este putin departat de testicul , este chiar in varful de jos al lui (partea de jos ) m-am speriat foarte tare ce sa fie ? e periculos? ma poate afecta ? se poate sa fie format din sperma blocata acolo ? Ajutor! Multumesc !

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 10 ani

Va recomand sa va adresati de urgenta unui medic urolog pentru investigatii. Pentru inceput este necesara o ecografie Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )