E o problema ?

Afectiuni prostata

Postata de raulinho cu 13 ani in urma.

Buna. Am 21 de ani. De 5 zile simt un oarecare disconfort la nivelul penisului (mentionez ca nu e vorba de vreo problema de decalotaj, nici vreun contact sexual in ultimul timp) nu e o chestie continua, se intampla in diferite pozitii cateodata. Nu se observa nici o anomalie este totul normal doar ca e oarecum mai rosu in partea stanga (zona in care simt acest disconfort). E ceva normal vreo iritatie sau ceva ? Ce as putea face si daca ar trebui sa merg neaparat la medic ....

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Ai facut poate o iritatie. Daca zici ca nu ai avut contact sexual, poate e de la transpiratie. A fost foarte cald in ultimul timp. Spala-te de 2 ori pe zi cu apa calduta si incearca sa folosesti sapun intim ca cel folosit de femei. Eventual da cu un pic de Baneocin pudra pe acea zona. Daca nu se amelioreaza in cateva zile sau mai rau, se agraveaza, mergi la medic.

raulinho

acum 13 ani

Ok. Multumesc de raspuns.... o sa fac astfel si revin cu alte concluzii :)