Durere abdomen in partea dreapta la urinare?

Afectiuni prostata

Postata de Utilizator11570733213 cu 4 ani in urma.

Buna seara! De vreo săptămâna a început sa ma doară abdomenul in partea dreapta sub coaste la urinare sau când nu urinez la timp. Menționez ca am scurgeri vaginale albe branzoase și particule albe in urina uneori. Acum 3 săptămâni am avut un contact sexual neprotejat. Ar putea fi o sarcina?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/candidoza-vaginala-cauze-semne-si-simptome_10816