despre prostata

Afectiuni prostata

Postata de nicolae_dunca cu 12 ani in urma.

buna ziua tatal meu are probleme cu prostata si ia un medicament de un an de zile Driptane acest medicament nu isi face nici un efect merge la baie din 2 in 2 ore ce putem face astept un raspuns va multumesc

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Raspunsul este evident: tata merge la un control (pe care oricum trebuie sa il faca din 6 in 6 luni sau anual) la medicul sau urolog, cel care ii urmareste problema si care i-a prescris acest medicament si ii spune ca nu functioneaza.

Carmen Stanca

acum 12 ani

eu i-am luat de pe internet tatalui meu un tratament naturist, Prostal se numeste, de la casaplantelor, dar cred ca au si altii, sa stiti ca nu mai merge asa des la baie, iar noaptea e mai linistit.

Lupan

acum 11 ani

Tratamentul natural cu supozitoare de propolis si catine impreuna cu 3 linguri de polen, face minuni. Le gasiti la www.enzimatic.ro