Cum rezolv problema erectiilor din timpul noptii din cauza carora nu pot dormi?

Afectiuni prostata

Postata de dragos58112337 cu 5 ani in urma.

De aproximativ un an ma confrut in timpul noptii cu erectii ce imi afecteaza grav calitatea somnului.
Acum doi ani am fost diagnosticat cu prostatita cronica. Erectiile sunt si in perioadele cand prostatita este infectioasa, dar si cand nu mai am infectie (dupa tratament cu antibiotic).
Am fost la mai multi urologi, dar toti au dat din umeri, spunandu-mi ca nu au mai intalnit asemenea caz.

Raspunsuri (1)

Utilizator21542883469

acum 5 ani

nu am probleme cu prostata si totusi m-am lovit de aceeasi problema,am descoperit ca masturbarea zilnica este cauza principala,am inceput sa o reduc din ce in ce mai mult iar acum sunt vindecat in proportie de 80% :D succes