Cum pot sa scap de prostată?

Afectiuni prostata

Postata de Utilizator11636927944 cu 2 ani in urma.

Bună ziua, ma confrunt cu o problema, și mam gândit ca poate vede cineva mesajul meu.
Am 20 de ani, și de când ma știu fac pipi pe mine noaptea în somn, după la un timp am încetat sa mai consum lichide după ora 18, asa nu am mai avut probleme, însă nu as putea sa o țin tot asa pentru ca pur și simplu mi se usucă gâtul, ca și cum as fii însetat numai ca dacă beau știu ca o sa fac iarăși pipi pe mine, știe cineva vreun prospect, rețetă sau altceva? As dorii tare mult sa scap de aceasta problema!!
Va mulțumesc!!

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Enurezis-si-alte-tulburari-sfincteriene/enurezisul-nocturn_201

Utilizator11636927944

acum 2 ani

Am înțeles, va mulțumesc!!