ce se intampla?

Afectiuni prostata

Postata de ionut956 cu 9 ani in urma.

Am 20 ani si de circa 1 an mi-a aparut sub abdomen la circa 5-10 cm de penis in dreptul vezici o umflatura. Se observa doar cand ma incordez. Ce este ?? Ce trebuie facut??

Raspunsuri (7)

luminita270

acum 9 ani

Hernie inghinala.Consultati un chirurg sau internist.

ionut956

acum 9 ani

Am citit mai multe chesti . Si ma speriasem ( cancer)

ionut956

acum 9 ani

Am citit mai multe chesti . Si ma speriasem ( cancer)

ionut956

acum 9 ani

Umflatura e centrala nu laterala

luminita270

acum 9 ani

Orificiile herniare pot avea puncte in orice parte a peretelui abdominal.Nu e cazul sa te gandesti la cancer!

ionut956

acum 9 ani

Multumesc .. dar am vazut ca acel cancer se face la varsta de 40+ nu ?

luminita270

acum 9 ani

Măi,te bat! Scoate-ti din cap nebunia asta! Vin Sarbatorile si tu te gandesti la asa ceva? Acum lasam gluma,fara efort,odihna multa si dupa Sarbatori mergi la medic.O sa fie ok!