ce poate fi...

Afectiuni prostata

Postata de sorinavalentinap cu 10 ani in urma.

sotul meu are 57 de ani de anul trecut se plange cateodata ca-l doare la incheietura piciorului dr si testiculul dr. poate fi vb de prostata sau altceva.... nu vrea sa mearga la dr....va rog un rasp.

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este nevoie de un consult de specialitate pentru stabilirea unui diagnostic si a recomandarilor adecvate. E recomandat sa consulte medicul urolog ( pentru durerea de testicol) si medicul reumatolog ( pentru durerea articulara).

Gheorghe catalin

acum 10 ani

E o infectie aparuta datorita probabil unui inceput de diabet. E recomandat un antibiotic aplicat local care sa aiba si propietatea de a penetra prin piele. Problema netratata poate evolua.

DELIA

acum 10 ani

incearca prostate perform din canada, eu l-am gasit la oferta la detoxifiere-deparazitare.ro

Oz9an99k

acum 10 ani

as vrea sa cumpar si eu cnstaae comestibile sa mananc dar nu stiu de unde sa iau va rog datimi si mie nr de telefon ca sa pot cumparaVA:F [1.9.20_1166]please wait...(1 vote cast)