ce este acest lichid?

Afectiuni prostata

Postata de sebastianc cu 10 ani in urma.

buna ziua,

am o intrebare in legatura cu o problema pe care o am. cu un an in urma am fost diagnosticat cu prostatita. Dupa un tratament de mai multe luni cu doxiciclina si fara rezultate am ajuns la cloncuzia ca un tratament mai dur, eventual natural, trebuie luat in considerare.

De curand am avut nevoia sa merg la toaleta pentru scaun, a trebuit sa fortez ceva mai mult pt a face acest scaun. De pe canalul penisului a iesit un lichid vascos, lipicios si dens ( ceva asemanator ca sperma ), odata cu urina.

Poate cineva sa imi spuna ce este acest lichid, daca e o problema grava, de ce iese numai cand fortez un scaun, ce masuri trebuie sa iau, ce consecinte sunt daca nu iau masuri imediat?

CU SIGURANTA ORICE ALTE COMENTARII, INDICATII SI INFORMATII SUPLIMENTARE REFERITOARE LA ACEST CAZ SUNT BINE VENITE SI LUATE IN CONSIDERARE.

va multumesc

Raspunsuri (1)

stela_mocanu

acum 10 ani

salut sebastian

spune-mi te rog daca intre timp ai descoperit despre ce era vorba, si cum ai rezolvat problema ...

multumesc anticipat pentru raspunsul tau sau a celor avizati sa-si dea o parere in acest caz