ce as putea sa am ? va rog raspuns

Afectiuni prostata

Postata de andreey90 cu 14 ani in urma.

buna ziua de 2 sapt ma confrunt cu o problema : urinatul f des. Cam de 10 ori pe zi. Am facut urocultura si sumar de urina ambele iesind ok. (nu am infectie de tractul urinar). Pe langa asta mai am bolborisme si o stare de somnolenta zilnic. Am facut hemoleucograma acum o luna si glicemia si au iesit amandoua bine, in parametrii normali. S-a mai confruntat cineva cu aceasta problema ? multumesc

Raspunsuri (5)

elena b

acum 14 ani

Poate ai fibrom uterin. Fibroamele. in unele cazuri, apasa pe vezica si te determina sa mergi des la baie. Fa o ecografie abdominala.p.s: Daca esti femeie...

andreey90

acum 14 ani

buna am facut eco am doar nisip la rinichi :)

Aurel S

acum 14 ani

Sint barbat am 62 de ani si de citiva ani urinez foarte des,ziua cam la 1-2 ore iar noaptea la 3 ore.Alte dureri nu am .Ce-mi recomandati?

mariuss

acum 14 ani

Salut Andrei . Mergi de urgenta la un urolog! Fa-ti o investigatie la prostata si vezi daca este marita. Aceasta lipsa de energie pe care o reclami, este prezenta si la bolnavii de prostatita. Chiar daca spui ca nu ti-a iesit nimic dubios la analize, prostatita poate fi si nonbacteriana.

Constantin

acum 13 ani

Terapia alternativa te ajuta-0722344290