Causticum CH9

Afectiuni prostata

Postata de mary50 cu 13 ani in urma.

Dl.Homeopat acum 2 saptamini mi-ati spus sai dau tatei Causticum CH9 5-10 zile cite o granula,5-10 zile este tot tratamentul sau 5-10 zile/luna ? De la farmacie mia spus ca pot sai dau pina la 5 granule. Ce ma sfatuiti?Va rog sa ma lamuriti.Va multumesc mary50.

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

mary50

acum 13 ani

Da dar 5-10 zile consta tot tratamentul sau 5-10 zile in fiecare luna pina la remedierea problemei?

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului