buna ziua

Afectiuni prostata

Postata de valig cu 14 ani in urma.

prietenul meu in varsta de 24 de ani are o durere acuta in regiunea hipogastrului, insotita de durere de cap, varsaturi si durere la nivelul organelor genitale.... va rog frumos sa imi spuneti care ar fi cauza

Raspunsuri (2)

raluca

acum 14 ani

Un urolog ar fi mai in masura sa-ti spuna despre ce e vorba.

IonVasile

acum 14 ani

Poate fi vorba despre o infectie urinara. Ar fi indicata o urocultura cu antibiograma. Sa mearga urgent la medicul urolog.