Barbat 81 ani

Afectiuni prostata

Postata de Ioan Olimpiu cu 11 ani in urma.

Buna numele meu este vasile. Sufar de prostata de aproximativ 20 de ani + hernie de marimea unui ou de gasca. In ultimii 5 ani am urmat un tratament cu prostamol fara indrumarea medicului dupa indicatiile de pe cutie. In momentul de fata nu se mai vede nici un rezultat. Simtome: urinez des si nu mai am simtul urinarii. Urina este de o culoare putin rosiatica. Nu ma doare si nici nu ma ustura. Dar acest lucru este foarte deranjant. Nu vreau sa ma operez si nici sa ma duc la o consultatie medicala, de accea va scriu eu nepotul lui. Va rog sa imi sugerati un medicament care sa isi faca efectul in continuare cum la facut medicamentul prostamol sau sa imi dati un tratament. Va multumesc!

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

In mod normal, nu se fac recomandari de tratament fara un consult de specialitate.
Este indicat sa consultati medicul urolog.

mihai

acum 11 ani

pe situl web *** am gasit un tratament PROSTATE PERFORM fabricat in Canada care este special pt persoanele care sufera de afectiuni la prostata. in doar 3 luni am reusit si am scapat de prostatita

Constantin

acum 11 ani

Mihai poti sa imi dai mai multe detalii despre Prostate Perform? Eu am folosit zeolitul sub forma lichida si m-am simtit foarte bine.Sunt dispus sa cumpar orice numai sa fiu bine