amikacin 500 probleme cu prostata

Afectiuni prostata

Postata de cristina14118682 cu 14 ani in urma.

de unde se poate cumpara amikacin de 500?in farmaciile din romania nu se gaseste?cum se poate cumpara?se gaseste si sub numele de amikin....

Raspunsuri (12)

raluca

acum 14 ani

Poti incerca sa faci comanda in farmacii, ai incercat sa vb cu farmacista?

ioio

acum 13 ani

am amikacin de 500 ,...urgent 0726810006

udisteanu ciprian

acum 11 ani

de unde esti?am niste amikacina 5 de 500 si 5 de 1000

cris

acum 11 ani

eu vreau sa cumpar amikacin, daca imi lasi un nr de tel te sun, 0731 758 842

gigi

acum 11 ani

am gasit la farmacia academia langa magazinu muzica

DOKTOR JIVAGO

acum 11 ani

c***a FLACOANE DE BIODACYN-AMIKACIN 250 ML STOCUL E PE SFARSITE , SUNT PRODUSE DE POLPHARMA SI AU VALABILITATE 2014 AMIKACINA ESTE UN ANTIBIOTIC INJECTABIL FOLOSIT IN TRATAMENTUL INFECTIIOR GRAVE , URINARE , INFLAMATII ALE PROSTATEI , FLORA VAGINALA , INTEPATURI DE CAPUSE , SI ALTE AFECTIUNI CAUZATE DE STAFILOCOCI SI STREPTOCOCI , GONOREE , SIFILIS , PANA SI TBC .
Contact : 0755529404

kornkampboy

acum 11 ani

Buna seara! Am nevoie urgent de amikacin 1000 ml. Ma puteti ajuta?

ANTIBIOTICE CU SPECTRU LARG DE COMBATERE A INFECTIILOR

acum 11 ani

PENTRU O GAMA LARGA DE MEDICAMENTE SI SOLUTII INJECTABILE URMATI ADRESA : http://www.piata-az.ro/anunturi/utilizator/170492

alina

acum 10 ani

vreau si eu amikacin, cum i-au legatura cu dumneavoastra?
[email protected]

george91

acum 10 ani

salut am amikacina de c***a fiole de 500 ml la pretul de 13 RON la farmacii nu prea se gaseste sunt din strainatate si dak se gasesc la unele sunt la pretu de 27 de RON nu ezitati sa ma contactati 0766811681 fac reducere dak luati peste 40 de bucati

george91

acum 10 ani

am amikacina de c***a flacoane de 500 ml in farmacii la pretul de 27 ron eu le da cu 14 ron buc. 12 angroo id : mafya_versace pt contact lasati un msj

george91

acum 9 ani

salut am eu amikacina de c***a dak te intereseaza la 14 ron flaconul de 500 ml contacteazama la nr 0766811681