AM PROSTA 39/60/43;V=52CM3

Afectiuni prostata

Postata de ghecraciun cu 10 ani in urma.

BUNA SEARA;AM PROSTATA MARITA,CONFORM CELOR DE MAI SUS.MI SA RECOMANDAT OMNIC TOCAS 0.4 MG,ACEST TRATAMENT MA VA AFECTA DIN PUNCT DE VEDERE AL POTENTEI?AVETI UN REMEDIU MAI EFICIENT EMAIL [email protected]

Raspunsuri (6)

Flavius

acum 10 ani

iti recomand un tratament naturist, foarte bun pentru afectiunile prostatei:

http://tratamentcancer.ro/afisare_articol/Tratament%20de%20prostata/sub/PROSTATE%20PERFORM%2030%20gelule-215.html

Dr. Nicolici Alex

acum 10 ani

Buna ziua ! La 52 cc se impune o evaluare urologica (in caz ca echografia nu a fost facuta intr-un serviciu de urologie) ; in plus, PSA si freePSA . Conteaza mult varsta, bolile asociate.Potenta nu este influentata.

Multa sanatate !

ghecraciun

acum 10 ani

Buna ziua. mai am un chist la rinichiul sting de 38 mm.se gaseste un tratament pentru diminuarea lui;?din care cauza putea lua nastere.are vreo legatura cu prostata in cauza? .am virsta de 62ani intrebare;LA PROSTATA MARIREA POATE FI CAUZATA DEO p***a CIRCULATIE?O INFECTIE?SAU LIPSA UNOR VIT IN CORP?VA ROG DACA SE POATE CITEVA SFATURI?MULTUMESC

ghecraciun

acum 10 ani

Buna ziua. mai am un chist la rinichiul sting de 38 mm.se gaseste un tratament pentru diminuarea lui;?din care cauza putea lua nastere.are vreo legatura cu prostata in cauza? .am virsta de 62ani intrebare;LA PROSTATA MARIREA POATE FI CAUZATA DEO p***a CIRCULATIE?O INFECTIE?SAU LIPSA UNOR VIT IN CORP?VA ROG DACA SE POATE CITEVA SFATURI?MULTUMESC

maria

acum 10 ani

si bunicul meu foloseste prostate perform si se vad rezultatele. Are si un regim de viata sanatos.. nu bea, nu fumeaza nu consuma nici un fel de cafea..

acuma astept sa ajunga un produs tot pentru prostata

http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Prostract_10-673.html

sper sa aiba efect

George

acum 8 ani

Iau Omnic Tocas de aproximativ 2 aptamini pentru o prostata marita.Toate bune a revenit jetul de urina,dar la contactul sexual am senzatia puternica de ejaculare dar nu iese nimic,adica nici un fel de lichid seminal.Cred cao sa interup acest medicament care da semne ca voi deveni ipotent.,