ajutati-ma va rog cu un sfat

Afectiuni prostata

Postata de Victorix cu 12 ani in urma.

Buna ziua! am dureri deasupra penisului, si des merg la viceu, cand mi-e frig ma doare in regiunea si deasupra penisului, chiar si picioarele de la genunchi in sus, ce poate fi asta si cum pot s-o tratez sau la ce medic trebuie sa ma adresez?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Poate fi o problema la vezica urinara, o infectie, o piatra, ceva de genul. Recomand un consult la un urolog.

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomandarea utilizatorului Iuli de a consulta un medic urolog este foarte bună deoarece din cele descrise de d-vs pare a fi vorba de o problemă de natură urologică (litiază urinară, prostatită, infecţie urinară, etc.)