Adenom de prostata

Afectiuni prostata

Postata de Gilutu cu 12 ani in urma.

buna ziua, de cateva luni fac tratament cu Tamsol in acest sens, alternativ folosesc si Lipantil pentru tratarea trigliceridelor, in ultima perioada s-a diminuat apetitul sexual considerabil si rapid, am ajuns sa i-mi fie teama sa abordez acest fapt, gandindu-ma in permanenta la aceasta situatie reactia organismului fiind destul de sp***a. Curios faptul ca pe timpul noptii in somn organismul reactioneaza f.bine dar o data cu inceperea relatiei de cuplu cedeaza ne putandu-se concretiza acest fapt. Pun intrebarea daca poate fii reactia adversa a unuia din medicamentele enumerate s-au este o problema psihica, daca ma poate ajuta cineva in acest sens, s-au poate careva din medici sa-mi prescrie un tratament
Va multumesc. Gilutu

Raspunsuri (3)

vasile

acum 12 ani

acelas tratament,pentru adenom de prostata si aceleas simtome . ce se intampa????? ma paraseste sotia ? .

Gilutu

acum 12 ani

Consultati un medic psihiatru si in mare masura se poate rezolva situatia dvs. Fra prejudecati, se poate intampla orcui.

Gilutu

CarmenG

acum 12 ani

Incercati medicina cuantica.