vedere incetosata?

Afectiuni oculare

Postata de Alexandru403 cu 16 ani in urma.

buna ziua. am si eu o problema...cam de o luna vad in ceata cu un ochi. am fost la medic si mi sa spus k vederea mea la ochul stang e afectata,ca nu mai pot face nimic...si sa ma duc peste un an la control...totusi mie mi se pare k de cateva zile mia mai revenit putin vederea. in prima zi cand mam trezit si am sesizat ca vad in ceata nu vedeam de ex nimic la tv vedeam ecranul alb, acum totusi vad cei pe ecran mai putin scrisul...doctorul mia spus k nu are ce sami fac k no sa mai vad niciodata cu ochiul asta...am 20 de ani totusi...chiar nu exista nici un tratament nimic?...dak stie cineva ceva,,,va rog contactati-ma...va multumesc...

Raspunsuri (3)

Alexandru403

acum 16 ani

buna ziua. am si eu o problema...cam de o luna vad in ceata cu un ochi. am fost la medic si mi sa spus k vederea mea la ochul stang e afectata,ca nu mai pot face nimic...si sa ma duc peste un an la control...totusi mie mi se pare k de cateva zile mia mai revenit putin vederea. in prima zi cand mam trezit si am sesizat ca vad in ceata nu vedeam de ex nimic la tv vedeam ecranul alb, acum totusi vad cei pe ecran mai putin scrisul...doctorul mia spus k nu are ce sami fac k no sa mai vad niciodata cu ochiul asta...am 20 de ani totusi...chiar nu exista nici un tratament nimic?...dak stie cineva ceva,,,va rog contactati-ma...va multumesc...

mihai

acum 10 ani

ai rezolvat ceva , ca si unchiul meu a patit la fel?

R.

acum 9 ani

Site recomandat ==> http://vedereperfecta.com