Vedere in ceata...

Afectiuni oculare

Postata de MARIKA25 cu 12 ani in urma.

Buna!As vrea sa adresez o intrebare doc.specializati.Prietena mea cea mai buna a inceput sa semnaleze dureri la ochiul stang si vede in ceata!La aceste simptome se adauga si starea de oboseala!Bineanteles k vizita oftalmologica e primul lucru indicat si care i l-am recomandat si eu!Totusi sper sa nu fie ceva rau si sper sa o pot ajuta!Ma puteti ajuta cu un sfat?Care ar fii problema vederi in ceata?
Va multumesc anticipat!!!

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Cum bine aţi recomandat, un consult oftalmologic este imperios necesar în cazul prietenei d-vs (medicul oftalmolog va diagnostica o eventuală afecţiune în sfera oftalmologică sau vă va îndruma spre o altă specialitate medicală, dacă se va pune problema unei alte cauze)

lucian lalel olaru

acum 12 ani

BUNA.AM O PROBLEMA MAI COMPLICATA CU TATAL MEU ARE GLAUCOM DE 5 ANI DAR NU PREA LA TRATAT CUM TREBUIE VREAU SA ZIC CA NU SIA FACUT INTERNARILE CUM TREBUIA A LUAT DECAT TRATAMENTUL CARE II LA SCRIS DOCTORUL AZOPT IAR ACUM NU PREA MAI VEDE A AVUT SAPTAMNA TRECUTA TESIUNEA INTRAOCULARA 85 LA UN OCHI SI 70 LA ALALT LA DUS UN DUS LA SPITAL IN DR.TUTNU SEVERIN LA INTERNAT PE LOC SI ACUM DOUA ZILE LAU OPERAT INCA NU VEDE DOCTORUL MI-A ZIS CA O SA INCEAPA SA VADA DUPA 4-6 ZILE DAR NUI POATE VINDECA GLAUCOMU STITI CUNVA VREO CALE CUM POTEM SAI SALVAM VEDEREA TATAL MEU SUSTINE CA GLAUCOMUL SE VINDECA PRIN MEDICINA CUANTICA ENERGETICA ETC. VA ROG DIN SUFLET DACA STITI VREO CALE AJUTATIMA NU CONTEAZA CAT PLATESC VREAU DOAR SAL FAC BINE DATIM UN BIP SAU MSG. VA SUN INAPOI SAU MACAR LASATIM UN MSG. CE TREBUIE SA FAC PE ADRESA MEA DE EMAIL [email protected] sau sms la nr 00447587761441