vede cineva stelute tot timpul?

Afectiuni oculare

Postata de CatalinaE cu 12 ani in urma.

Buna,
am si eu o intrebare - vede cineva stelute tot timpul? stelutele sunt ca puricii de la televizor. fetita mea de 9 ani spune ca vede aceste stelute si nu stiu ce poate sa insemne asta. Am fost la doctor oftalmolog si nu am primit un raspuns concret.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Pot fi miodezopsii, dar cauza trebuie depistata (miopie, afectiuni neurologice, probleme de retina etc.). Scrieti-i doamnei dr. Monica Pop pe blog, va va ajuta cumva. Adresa e monicapop.ro.

CatalinaE

acum 12 ani

asa am facut. multumesc,