vas sange spart ochi

Afectiuni oculare

Postata de HuangLong cu 12 ani in urma.

Buna ziua.
Tatal meu a avut un vas de sange spart la ochi, a mers la oftalmolog si i s-a prescris Difrarel si vitamina c. Insa dupa o zi a acuzat o stare de jena la ochiul rspectiv, ca si cum il strange ceva, ingloseste, ca si cum ar avea o geana acolo?
Vreau sa intreb daca este normal sau starea se inrautateste?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Pentru orice problemă apărută ar trebui să consultaţi medicul oftalmolog care a efectuat consultul şi care îl are în evidenţă pe tatăl d-vs (el este cel mai în măsură să vă ofere explicaţii despre această problemă)

Stefan

acum 11 ani

Buna seara , tatal meu are o vena , o pata de sange la ochi
si nu simte nimic , i trece sau sa il duc la un spital , ceva ?