urdori la ochi

Afectiuni oculare

Postata de stanciu_vlr cu 13 ani in urma.

buna seara am 47 de ani si de cateva luni cand ma trezesc dimineata am urdori la ochi si ami simt ochi foarte uscati chiar daca ma spal cu apa se duc dar peste zi apar iar si aceiasi problema simt aceiasi uscaciune la ambii ochi an coltu lor va rog sami spuneti ce sa fac si ce picaturi sami pun email meu este;[email protected] multumesc

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Mergeti la medicul oftalmolog din policlinica. Aveti o conjunctivita ce trebuie tratata si numai medicul poate spune de ce gen este (dupa analize) si ce trebuie sa folositi.

Cristina Meleca

acum 13 ani

Apeleaza la Centrul Medical OftalmoCorect din Republica Moldova unde se adreseaza mii de oameni din toate colturile lumii, si se soldeaza un un tratament reusit....

Utilizator11596231338

acum 3 ani

Si eu am aceiasi problema. De 4-5 ori pe zi imi apar urdori la ochi.