Umflatura sub ochiul stang

Afectiuni oculare

Postata de Maia Ionescu cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Acum 3 zile mi-a aparut sub ochiul stang, langa nas, o umfatura. Este dureroasa la atingere si de culoare rosie. Nu stiu din ce cauza a aparut si ce trebuie sa fac ca sa o tratez, ac***a in vedere ca nu am avut timp sa merg la medic. V-as fi recunoscatoare daca ma-ti putea ajuta! Multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

lupulupu18

acum 9 ani

buna. am si eu aceleasi simptome numai ca la ochiul drept. cum ai rezolvat? tu ai avut de mult afectiunea si ma gandesc ca ai tratat-o. Multumesc!

diana

acum 8 ani

Buna si eu la fel dar la ochiul drept ATI GASIT CEV AREMEDIII CAUZE au dat roade?